![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Tyckte du gjorde bra ifrån dig igår Lissi! Förstår att det känns annorlunda i pulpeten än hemma i tv-soffan. Kul att få ett ansikte på dig, har ju läst många av dina inlägg.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
Jag satte på Tv;n i går och "Vem vet mest"... en stund in i programmet (jag tittar bara ibland och gillar att svara på frågorna).
Plötsligt, får jag en känsla av att det är någon jag känner som är med i programmet. Lisa...var har jag sett henne?... eller... hur känner jag henne?... Småland?...lärare?... och så otroligt bekant!!! ... Lissi??? Bra jobbat Lisa (Lissi)! Jag har aldrig mött Dig på riktigt, men Du är en förebild. Kram Lena |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Tack snälla Lena.
Jo allt man kan berika sig med är värt att prova... ![]() ..och en gratis minisemester är kul. Första gången, förra året så träffade jag Annki här på Kalimera efter så det blev dubbelt trevligt!! ![]() Lissi |
![]() |
|
|