![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Hejsan. Jag åker till Egina varje år och de sista åren har man inte kunnat åka direkt från Egina t Poros, så jag ställer mej lite tveksam till att man kan åka direkt från Agistri t Poros, men det kanske är möjligt. Jag tycker det är jättetråkigt att man inte kan åka vidare från Egina då Poros också är en mysig ö.
![]() |
#2
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]() Citat:
Katitzi ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Hejsan!
Har försökt kolla hur man åker från Agistri till Poros, stämmer det att man måste åka till Egina och byta? ![]() ![]() Helena S ![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Som det ser ut just nu har Agistri bara båtförbindelse med Egina och Pireus. När vi var här åkte vi Pireus-Agistri-Egina-Hydra-Spetses-Poros-Pireus.
|
#7
|
||||
|
||||
![]()
Ok, jag får avvakta tills de har lagt ut sommartiderna. Jag hoppas ju på att båtarna åker ofta (dagligen) så att min preliminära planering ska funka
![]() Helena S ![]() |
![]() |
|
|