![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Eftersom ni har tänkt er en "festligare resa" till Paxos så tycker jag att ni ska ringa till systrarna Vellianiti och höra efter pris på deras lägenheter. Huset är relativt nybyggt och ligger i en stor trädgård ovanför den lilla stranden i Gaios. Lägenheterna är jättefina och i varierande storlek. Telnr står i mitt tidigare inlägg.
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Ebba, tack för tipsen.
Undrar vilket språk talar systrarna Maria o. Natasha? Vi har ingen kunnighet i grekiska men engelska går bra? MVH Soleil |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Engelska går jättebra. Dera rum och lägenheter finns inte i någon förmedling, dom vill hellre hålla vettiga priser. Lägenheterna var fräscht och modernt inredda.Till den största lägenheten hörde två badrum, men det var också den dyraste. Jag tror inte ni blir missnöjda om ni skulle fastna för att bo där. Vi har visserligen aldrig bott där, bara varit där och tittat. Hör gärna av dig och berätta hur det går.
Hälsn Ebba |
![]() |
|
|