![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Härrrrligt att ni ska till Grekland! Nu undrar jag förstås hur länge ni kommer att vara där och om ni skall till andra öar än Tilos kanske? Eller blir det en överrasking? Hur som helst önskar jag er en underbar resa!
![]() / Anne |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Ha det så underbart i Grekland!
![]() Har förstått på era inlägg att ni haft ett tungt år. Koppla av och njut av livet! ![]() Katitzi ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]()
HERLIG BILDE og UTSIKT
![]() Vi bodde på Anna's i 2005 ![]() - i år blir det Tilos igjen på oss og, men først langt ut i oktober ![]() KALO TAXIDI ![]() ![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Önskar er den allra bästa resa!
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
Trevlig resa och ha en riktigt skön vistelse ... Och hälsa Tilos att jag kommer om 141 dagar.
Sjöborren. ![]() |
#6
|
|||
|
|||
![]() Citat:
![]() Lissi |
#7
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() |
#8
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() Vi skrev från Tilos 2010. Finns att läsa i denna hörna. Gå bakåt i tiden så hittar du allt. |
#9
|
||||
|
||||
![]()
Lissi! Självklart ska vi ha en liten kalimerträff på Tilos i höst. Jag hoppas att även för första gången få träffa Anki - första året åkte vi hem samma dag som hon kom ... Andra året Likadant! Kanske det är fler här som kommer ner i september?
Sjöborren ... 140 dagar kvar. ![]() |
#10
|
|||
|
|||
![]() Citat:
Lissi- som skulle kunna ägna större delen av året åt greklandsresor ![]() |
![]() |
|
|