![]() |
|
#61
|
|||
|
|||
|
ja, med mina 15 (snart 16) år är det kanske jag som är yngst? men ni vet ju - åldern är bara en siffra (y)
|
|
#62
|
||||
|
||||
|
Verkar vara gansk blandat. Och jättebra!! Vi kan tillföra mycket med detta spektar av erfarenheter!!
|
|
#63
|
||||
|
||||
|
Hör till grupp: pensionärer med mina 64 år
! Och min kropp vet det !
|
|
#64
|
|||
|
|||
|
25 år
|
|
#65
|
||||
|
||||
|
Nyss fyllda 45, men i huvet som 25
o kroppen något äldre
|
|
#66
|
||||
|
||||
|
Hur gamla är vi som hänger här? =) ......Jag tycker faktiskt frågan är något felstyrd....gamla? Vem 17 är gammal här inne?
Yanna - forever young
|
|
#67
|
||||
|
||||
|
Inte katten tänker jag vända på siffrorna...fyller 68 nästa gång...det LÅTER hemskt mycket redan som det står nu. Inuti är jag något yngre, ska sägas.
|
|
#68
|
|||
|
|||
|
Fyller 69 nästa gång,vända på siffrorna är inte att tänka på.Men som någon skrev är det insidan som räknas.
bjorn |
|
#69
|
||||
|
||||
|
Har nyss fyllt 63 men vill ändå inte vända på siffrorna.
|
|
#70
|
||||
|
||||
|
Citat:
![]()
|
|
#71
|
|||
|
|||
|
65 år (som fortsätter att arbeta halvtid, en så kallad jätteproppen Orvar)
![]() //Paittas |
|
#72
|
||||
|
||||
|
Citat:
|
|
#73
|
||||
|
||||
|
Här kommer en blivande femtifyra-öring
![]() /Göran Senast redigerad av Göran den 2010-03-22 klockan 22:14. |
|
#74
|
||||
|
||||
|
Citat:
Ofattbart att jag tog 10 poäng statistik med MVG en gång i tiden - kommer inte ihåg mycket av det ![]() /Göran |
|
#75
|
|||
|
|||
|
Nja, det är nog att jag trivs så förbaskat bra med mitt jobb! Bra chefer och trevliga arbetskamrater också!
![]() ![]() ![]() //Paittas |
|
#76
|
||||
|
||||
|
// Helén
|
|
#77
|
||||
|
||||
|
Citat:
Yanna...som jobbat färdigt!
|
|
#78
|
||||
|
||||
|
|
|
#79
|
||||
|
||||
|
Citat:
som Lissie, bara lite före. Abi
|
|
#80
|
||||
|
||||
|
"Det viktigaste är inte hur gammal man är
utan hur man är gammal!" Jag blir 62 i sommar och dessutom självvald pensionär! Det blir härligt!!!! ![]() ![]() ![]() Lena |
![]() |
|
|