![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Ledsen för att jag läste fel. Rubriken fastnade i skallen. PAS -> ATH ska det ju vara.
Hoppas du får tag i biljett från Paros eller så är det sista natten på Naxos. Om du inte vill åka båt in till Athen/Rafina. Vi höres och ses ![]() |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Jag har lagt ner flyget från Paros till Athen där emot flyger jag ut till Paros.Förmodligen är det så att flykting situationen nere i Piraeus väljer folk att flyga - förra året var inga problem att hitta en biljett slutet av februari.
Nu har jag bokat ett Hotell i Rafina - där var det mycket bokningar och hotellen är inte så många i Rafina. Anders/ |
#3
|
|||
|
|||
![]() Citat:
Lissi |
#4
|
|||
|
|||
![]()
vad jag vet är det dom 2 hotellen i Rafina - det tar väl slut fort nu.
Anders |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Vi bodde på Corali och då vi tog bussen till flyget, så gick den förbi ett hotell, där det var en hållplats utanför. Det låg även en strand där. Tyvärr missade jag namnet på stället. Nån som känner till det?
/Netwolf |
#6
|
||||
|
||||
![]() Citat:
/Netwolf |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Tyvärr inte testat men tack för tipset! Kan vara bra att lägga på minnet.
![]() ![]() MVH zakka |
#8
|
||||
|
||||
![]()
Går jo fint å bade i Rafina også, stranden er helt ok.
![]() |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|