![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
hej alltid lika trevlig att läsa vad som händer dig,har du provat still nock el Zolpidem ratiopharm dessa två slipper du så kallat bakfyllesymtom.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
Uffe låt nål och tråd vara ett tag. Snart är jag, och mina symaskiner på plats, då fixar jag dina örngott på några minuter. Förresten, vad har du för mått på dem, är det grekisk standard eller svensk? Måtten skiljer sig en aning där har jag märkt.
Ha en bra dag! Kickie |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Trevlig läsning Uffe,,skrattade gott....svarta stödstrumpor och shorts...sexigt!!
![]() ![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Oj oj oj, finner att jag skrattar högt åt dina skämt återigen... Den där tuppen är en intressant figur som verkar vara en helt egen speciell individ.
Snart är det Kristi Himmelfärd och hoppet om lite sol och lite värme återstår, kan knappast jämföras med värmen hos dig, men ack så välkommet ändå! Ha det fint och hoppas spagettin var god! |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|