![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Tack för tipset! Är verkligen ingen datorvirtuos o Aegean har jag aldrig fått upp när jag själv gjort sökning! Om man hade stått ut med flygplansbyte i Aten verkar det gå att hitta biljetter runt 3500:-/person, o det är strax under vad Apollo tog för direktflyget.
(Apollo hade grundpris 3700:- o med tillägg för avbeställningsskydd, mat o reseförsäkring blev deras totalpris 4600:-), Tack för hjälpen! |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Inga problem, låt mig förtydliga att bokningen är via en.aegeanair.com, dvs direkt från flygbolaget
![]() |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Köpenhamn till Santorini 31/5 3.450:- med Apollo. Helt ok!
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Tycker jag också är helt OK, men den har nu stigit till 3548:- i grundpris för en vecka. Tillkommer så runt 860:- för avbeställningsskydd, reseförsäkring o mat ombord så ca 4408:- blir totalpriset för en vecka. Lite mer ändå blir det om man, som vi, vill vara borta i 3 veckor (o dessutom i augusti).
|
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|