Kalimera Grekland

Gå tillbaka   Kalimera Grekland > Kykladerna > Naxos

Svara
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
  #1  
Gammal 2012-08-25, 14:39
Ponika Ponika är inte uppkopplad
 
Reg.datum: aug 2011
Ort: Göteborg
Inlägg: 214
Standard Sv: Panormos har inte gratis ac, även om det står på apollos hemsida!!

Citat:
Ursprungligen postat av Calimero Visa inlägg
Hej!
Aegeon är ett trevligt familjedrivet hotell, undvik dock rum 1 som är ett mörkt fukt/mögelunket rum på gatunivå. Skulle kunna förstöra en hel semester även om man inte är en "hotellhängare". Efter byte till ett annat rum lyste solen igen
Dock bör noteras att Wifi aldrig fungerade på hotellet under våra två veckor trots flera påpekanden.
En bra sak är att dom har fri transfer till/från hamnen eller flygplatsen för dom som avstår från Apollos hemska transferupplägg.
Ok bra att veta. Ne att sånt rum vill man ju inte ha Jaha ni fick det rummet men fick byta?? Det var inte dåligt.
Alltså Wi-Fi funkar i princip nästan aldrig på hotellen det står att det ska funka på.. Dom borde ju veta det, och kanske ska skriva "funkar ibland"
Ah fri transfer... Vi är dom lite lata o tar alltid Apollo, man lixom bara hänger med Varför tycker du inte om upplägget med Apollos transfer?
Dom har ju börjat med fina färger till vilken buss man ska ta på Santorini nu ju
Svara med citat
  #2  
Gammal 2012-08-26, 09:55
Calimeros avatar
Calimero Calimero är inte uppkopplad
 
Reg.datum: dec 2007
Inlägg: 34
Standard Sv: Panormos har inte gratis ac, även om det står på apollos hemsida!!

Dom långa väntetiderna och skorven Alexander är skälen till eget upplägg av transfern. Jag trivs iofs på sjön i de flesta förhållanden, men frugan är inte lika exalterad
Svara med citat
Svara

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 02:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
KALIMERA & TA DET LUGNT