![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Gärna den 21:a, vi är också upptagna den 7:e.
Päivi & Lasse |
#2
|
||||
|
||||
![]()
hej på er
den 21 skulle gå bra, vi har löjromsgala den 7. ni vet ju kalix och löjromen det måste ju firas... ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Toppen! Då bestämmer vi att det blir den 21 november.
På Kafelino? Eller finns det något annat förslag? |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Kafelino passar bra för oss i alla fall! Behövs det övernattning så har vi två bäddsoffor till förfogande hos oss
![]() Päivi och Lasse ![]() ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]()
De kör klubbkväll med olika teman på lördagar från kl 22 numer. Inget planerat 21/11 ännu, enligt hemsidan. Ska vi höra med Andreas om han fixar grekiskt den kvällen då?
|
#6
|
||||
|
||||
![]()
Det vore ju verkligen trevligt med en helkväll grekiskt så klart! Det är länge sedan sist...
Päivi & Lasse |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Har pratat med Päivi och vi bestämde oss för att träffas på after work på Cafelino den 20/11 (och alltså inte lördagen 21/11 som vi tidigare skrivit).
Det vore kul om några fler vill följa. Vi räknar med det "gamla" gänget och hoppas på att några fler vill hänga på. Päivi bokar bord på fredag, så hör av dig till henne eller skriv här i tråden senast på torsdag 12/11 om du kommer. |
#8
|
||||
|
||||
![]()
jahaja
jag trodde man skulle säga till denna torsdag. men jag kan tyvärr inte komma, mina 2 småtjejer behöver mig. elisabeth får berätta om tillskottet. tänker på er...myssa... |
#9
|
||||
|
||||
![]()
Och vi tänker på er!
Ha det underbart och hoppas vi snart kan träffas! Kram! |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|