![]() |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Hej!
Jag vill bara understryka detta om blöjor, välling och barnmat. Det är oftast inte bara dyrt, utan fruktansvärt dyrt .Senast jag köpte barnmatsburkar var för 2,5år sen. Då kostade en burk 3 euro. Samma burk kostade då 8 kr på affären hemma. Förra året tvingades vi dessutom att köpa ett blöjpaket pga felberäkning hemma... suck... det var åtmistone 50% dyrare. Så det är ju bäst att tänka till angående dessa saker ..Hälsar C@nny |
|
|