![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
|
Det ser ut som Monica,men det är Riitta som skriver med hennes dator
![]() Hittills allt väldigt bra Monica har haft en kulturdag med oss i dag. Vi har besökt det nya fina museet bla Kalymnos är sig likt. Härlig kaos i Pothea Fint väder, god mat gamla glada vänner och faktiskt fler turister vad jag hade väntat mig Inget nytt på kvittofronten![]() På söndag börjar den nya delen av semester Båtbiljetter köpta, men inget boende klart på Astpalea,men det fixar sig väl![]() Ha det gott. Hoppas värmen har kommit till er ![]() Bilder blir det massor ![]() ![]() Riitta ![]()
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Roligt att få en hälsning från dig Riitta, jag förstår att ni har det bra. Önskar dig en fortsatt härlig och spännande resa i "ditt nya liv!"
Ann-Kristin
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Kul att höra ifrån dig, här i Trollhättan är det jättevarmt o skönt. På tre dagar har jag fått en härlig solbränna, så nu kanske jag slipper alla påflugna inkastare när jag landar på Rhodos om 17 dagar.
Hoppas ni får en underbar ö-luff. Irene |
![]() |
|
|