Jag bodde där 03 i i samma typ av studio och kan inte heller rekommendera det. Hotellet är betydligt mindre än vad det ger sken av på bilder och poolen är modell större badkar. Sen får man själv avgöra om man tycker det är charmigt och bo tillsammans med folk som kan sin Kalimera utan och innan, jag klarar mig utan det. Jag kan inte rekommendera någon att stanna en längre tid på hotellet, det finns betydligt bättre boende i Kykladerna.
Smaken är dock som baken, det finns många som tycker Honeymoon och Santorini är jättetrevligt, för mig är det bara en plats som jag försöker spendera så lite tid som möjligt på.
Ta mig nu inte på orden utan bilda en egen uppfattning, jag har haft fel förr
Citat:
Det finns " studios " på Honymoon som jag ej kan rek.
Bodde ett par dagar där 2001 !
Initialt charmigt, deras studios som erbjöds var i 2 etage .
Toa & Kök på 1:a vån , en trappa upp, som måste benämnas som sk brandstege ,( densamma bör man undvika efter en "glad" kväll), låg sovavd.
|