Visa ett inlägg
  #3  
Gammal 2007-01-11, 00:25
inkfishs avatar
inkfish inkfish är inte uppkopplad
 
Reg.datum: nov 2004
Inlägg: 8 500
Standard Sv: Priser på Honeymoon Beach hotel Perissa

Hemligt är det nog inte Smithan, det är nog mer en slump att ingen som har prisuppgifter i minnet har sett din fråga.

Jag har aldrig rest i stort sällskap eller bott tre så jag kan bara säga ett par saker generellt: jag uppfattar inte 30 som dyrt för en studio på Santorini - men pruta kan man alltid försöka, går det inte så går det inte.

Vad du bör fråga är hur de billigare studiorna är. Honeymoon har några av rummen under marknivå, enkla och okej rum men jag skulle själv inte vilja bo där så länge som 9-16 nätter. Vill du inte heller det - säg ifrån redan när du bokar.

Edit: har tänkt lite till. Försök pruta så mycket du kan, ni är ju så många och ska stanna så länge att det vore guld för dem att få boka in er. De är dessutom väldigt bra på att serva familjer med ungar så ni skulle troligen få det jättebra.

Senast redigerad av inkfish den 2007-01-11 klockan 00:50.
Svara med citat