Citat:
Ursprungligen postat av Netwolf
Du är påskharen! 
|
Citat:
Ursprungligen postat av C@nny
Du har precis lyckats lura i någon ett 1:a aprilskämt?
//Conny 
|
Citat:
Ursprungligen postat av Thira
Janne goes karate kid.
Du har tagit dig en rejäl rackabajsare ouzo ihop med Costa the greek (som är Naxos egna karate kid)och nu försöker ni bräcka varandra i karatekonster. Här ser vi dig framföra ett fenomenalt exemplar av tranan!
(Alternativt kan det vara så att du försöker försvara Camilla mot en anfallande get men då getterna på Naxos är så fredliga varelser så tror jag mer på min första gissning här.)
|
Citat:
Ursprungligen postat av Alala
Det regnade tidigare och du hade på dig obekväma och prassliga regnbyxor. Du blev så glad när solen började och skina och du kunde ta bort dem.
/ Anne 
|
Ännu fler jätteroliga gissningar, men inga rätt. Jag kan förstå det för det är inte så lätt att lista ut, därför kommer svaret här:
Vi kom som ett yrväder en aprilafton till Naxos, och hade långkalsonger i en ryggsäck om halsen.
Vi har ute och spejade och det var skitkallt, och då kom vi på att vi hade långkalsonger med oss. Vi tog av oss våra jeans och satte på oss våra långkalsonger. Innan jag tog på jeansen igen dansade jag av värmelycka under någon minut eller så, sedan dansade Camilla likadant.