Visa ett inlägg
  #11  
Gammal 2007-12-04, 16:51
skrutt skrutt är inte uppkopplad
 
Reg.datum: apr 2007
Inlägg: 262
Standard Sv: Bokat och klart

Hejsan...jag du det var faktiskt jag...dom blev "mäkta" förvånade men men som sagt,jag tror Palmyra blir bättre.Jag har ju vart där nå´ra år nu så dom känner nog igen mej...Kul!!!
Citat:
Ursprungligen postat av 24-seven Visa inlägg
Vi skall också bo på Palmyra... När vi var inne på apollo i GBG och bokade, sa dom att en Lenio-stammis hade varit inne och bokat Palmyra... kanske var du "skrutt" ?

Bodde på Aria i sommras och i förhållande till detta ligger Poseidon lite närmre stan, och längre från Megali ammos stranden, med en ganska brant backe upp till hotellet.

Palmyra ligger lite längre från stan än Aria, men närmre stranden. Också med en liten backe upp till hotellet.

Vi var väldigt nöjda med Aria, men nu när vi skall åka 2 veckor ville vi hellre ha lägenhet vilket dom inte har. Vi valde nu istället mellan Poseidon och Palmyra och valet föll som sagt till sist på Palmyra.
Svara med citat