![]() |
Billig flygstol till Kreta
Ska skicka dottern på Cocktailskolans barutbildning på Kreta. I brist på annat sitter vi o tittar på flygstol enkel resa till Chania. 2500!!! __Dhöll ju på att trilla av stolen.
Det var Apollo Ticket som hade det priset. Snälla någon som vet, säg att att priserna blir mer humana till juli i år?!!!!:confused: Jag vill ha för mig att man har kunnat hitta resor för sisådär 398 eller nått mitt i sommaren. Eller har jag drömt?:confused: |
Sv: Billig flygstol till Kreta
Titta på Sterling.dk, har bra priser!!
:) Marie |
Sv: Billig flygstol till Kreta
|
Sv: Billig flygstol till Kreta
Hej!
Du har inte drömt! Jag har rest till Chanía många gånger med bara flygstol. Sterling är definitivt billigast! Beroende på var i Sverige man bor, för de flyger bara från Köpenhamn. Ca, 700-900 kr har jag betalt då. Apollos priser är också låga mitt i sommaren, en eller två flygstolar finns det alltid, och där kan ni också få en stol för ca 900-1200 kr. Jag rekommenderar att ni söker på flygtorget.com eller flygstolen.com ( eller .se, minns inte! ) Där får ni upp de lägsta priserna!!! Mvh från en som varit på denna underbara ö 14 ggr! Och kommer åka dit igen juni -08! _B-anana Citat:
|
Sv: Billig flygstol till Kreta
Sterling flyger till Kreta från Oslo, Stockholm och Köpenhamn.
// Helén |
Sv: Billig flygstol till Kreta
Tack tack alla för bra svar. bye_bye
Jag får väl helt enkelt se tiden ann. Just nu verkar det vara lite torrlagt. Men det är ju långt till juli så jag hinner nog hitta något billigt o bra. |
Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 13:20. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
KALIMERA & TA DET LUGNT