Visa fullständig version : Slut på septemberfriden?
Om EU får som de vill.. (http://www.dn.se/DNet/jsp/polopoly.jsp?d=147&a=634930)
//PO :mad:
Nähä? Nu sabbade Du allt!
//PO
April April din dumma sill jag kan lura dig vart jag vill!!! :rolleyes:
Men ändå!!! Betänk!!! Jag närde ett tag planer på att berömma Kalimeras excellenta erbjudande om Kalimera Gold+ Att för femhundra kronor om året i avgift få tillgång till alla inbox-meddelanden som skickas kors och tvärs här på Forumet.
Enda kravet för kalimera Gold+ skulle vara att man gjort minst 500 inlägg här på forumet!!!
Häpp!!!
Arne
Elisabet
2007-04-01, 11:24
..Kalimeras excellenta erbjudande om Kalimera Gold+ Att för femhundra kronor om året i avgift få tillgång till alla inbox-meddelanden som skickas kors och tvärs här på Forumet.
Enda kravet för kalimera Gold+ skulle vara att man gjort minst 500 inlägg här på forumet!!!
flabb_flab flabb_flab flabb_flab flabb_flab flabb_flab
HAAA, du fick mig i alla fall att öppna artikeln, fast jag VISSTE nog att det är 1.4. i dag!!!!!!!!!!!
Eija
Uj, uj, uj, vad blåst jag blev! flabb_flab Trots att jag diskuterade aprilskämt för fem minuter sen! Minnet är kort...! :)
Enda kravet för kalimera Gold+ skulle vara att man gjort minst 500 inlägg här på forumet!!!
Skulle det vara en bedrift, menar du?:o
Om EU får som de vill
Det här gillar jag som vill semestra aug/sep, min gamla korkade chef ansåg att alla skulle ha i juli för det var enklast för honom.
Smarta Svenskan berätta om alla första aprilskämten som redan har varit i början av tidningen för var säkra på att ingen missade datumet.
birgitta
vBulletin® v3.8.8, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.