Logga in

Visa fullständig version : Mysigt boende m. pool i Agia Anna?


SannaB
2014-09-17, 09:32
Hej! Vår senaste Greklandsresa var 2011 och då var vi på Naxos, Koufonissi och Santorini. Nu vill vi tillbaka nästa år, och tänkte ta Naxos, Paros och Antiparos. Sist bodde vi, efter tips härifrån, på Liana i Ag. Prokipios och trivdes superbra. Men nu vill vi prova ett annat hotell och undrar om ni har några tips? Tar gärna emot tips på boende på Paros och Antiparos också! Tack på förhand! Mvh Sanna

Kalimera
2014-09-17, 13:02
Tar gärna emot tips på boende på Paros och Antiparos också!I somras bodde jag på Kouros Village på Antiparos, och det var ett mycket bra boende.

Mahava
2014-09-17, 15:39
Tycker Agios Prokopios Hotel är riktigt bra, frulle ingår och fina rum, pool finns, vi betalade 36 euro per natt för detta vilket inte gör det sämmre, till Agia Anna går man raskt :)