handdator

Visa fullständig version : Kalimera nyckelband


Riitta
2006-03-08, 11:58
Måste bara tala om att bandet är väldigt bra och ha:)
Gammelfarmor som har flyttat till servislägenhet har sin nyckel tryggt hängande runt halsen i Kalimeraband:)
Jag har mitt dataminne (pen Drive också på samma sätt,fast inte runt halsen:D )

Riittabye_bye

Chris
2006-03-08, 14:12
Det finns fler än gammelfarmor som behöver sådana band - jag t ex.

Chris
bye_bye

Chris
2006-03-08, 14:16
Glömde fråga hur jag får tag på nyckelbanden? Jättebra present för övrigt!klapp_klap

Chris
bye_bye

Arne
2006-03-08, 14:48
Tror heltvisst att vi har ett dylikt efterfrågat band här hemma i någon gömma.

Ska kolla.

Arne

Athanasia
2006-03-08, 14:58
Kalimera nyckelband har jag inget,men dock ett med Greece.En trevlig norrman hade inhandlat ett gäng och delade ut till alla av det kvinnliga könet på en strand i Rethymnon ett år.:)

Kalimera
2006-03-13, 08:26
Glömde fråga hur jag får tag på nyckelbanden?Köpte in 10000 nyckeband för några år sedan som jag gav bort, både i Grekland och här hemma. Tyvärr finns det inga kvar, men kanske gör jag en ny beställning senare.

Abi
2006-03-13, 10:53
Köpte in 10000 nyckeband för några år sedan som jag gav bort, både i Grekland och här hemma. Tyvärr finns det inga kvar, men kanske gör jag en ny beställning senare.

Det vore inte så dumt. Även jag skulle vilja ha ett eller fler. Annars väntar jag på T-shirt i medium, men det kommer väl att stå på Kalimera när de finns igen!

/Abi

PS. Upptäckte just att det gick att beställa, så nu är det gjort.DS.