handdator

Visa fullständig version : Gorgina&Sofia


Lajsa
2010-08-17, 08:27
Har tittat lite på hotell Gorgina&Sofia i Lefkos, om man tar en balkong som INTE har havsutsikt, vartåt vetter balkongerna då? Är det mot andra byggnader, bilväg, trädgård??:) Får inte ut något av att titta på blderna:o

BOKA
2010-08-24, 11:07
Det verkar dåligt med folk som bott på G&S. . Vi kommer att bo där en vecka med början nu i övermorgon. Sedan kommer vi att bo en vecka i Pigadia. Vi kommer alltså hem den 9 sept. och då om inte förr så kan vi lämna lite upplysningar om stället. Men det kanske blir för sent för Er?
bye_bye

Lise-Lotte
2010-08-28, 20:03
Hej!

G & S är ett mycket trevligt hotell vars värdpar Sotilis och Fani är mycket tillmötesgående.Vi har bott där och kommer att bo där igen i slutet av september. Dock skulle jag inte vilja ha balkong åt baksidan.Det är ingen särskilt fin utsikt och framförallt är utsikten mot havetr såenastående - framförallt solnedgången. Varför inte ringa eller faxa och fråga var ni hamnar?

Lise-Lotte