handdator

Visa fullständig version : Fotoresebrev från Kykladerna?


Aina
2008-11-06, 18:38
Jag har med stor glädje börjat läsa resebrevet från öluffning i Kykladerna. Av Päivi och Ulf. Roligt skrivet om resandets förtret och glädjeämnen. :D Har inte läst klart än. Men var är fotona? Eller är det ett missförstånd? Ska inte vara några bilder. Hur som helst väldigt målande beskrivet så långt jag läst.
Aina

Kalimera
2008-11-07, 16:00
Men var är fotona? Eller är det ett missförstånd? Ska inte vara några bilder. Hur som helst väldigt målande beskrivet så långt jag läst.Det var inga bilder till resebrevet, det var jag som skrev det av misstag. Men det är mycket intressant ändå. :)

Aina
2008-11-09, 20:03
Tack Ulf och Päivi! Jag läste klart resebrevet 1-2 sidor per dag i två-tre dagar och hade mycket trevligt under resans gång. Uppskattade den humoristiska och ironiska tonen i resebrevet. Och saknade inte bilderna i slutändan.
klapp_klap
Aina